مقایسه کارنامه کنکور

مقایسه کارنامه های کنکوری

ویکی کنکور
با ارتقای نمرات کارنامه های کنکوری، موفقیت خود را افزایش دهید

ویکی کنکور با نزدیک شدن به کنکور 98 ، توانسته است با جمع آوری کارنامه های کنکوری داوطلبان و دانش آموزان سال های گذشته اطلاعاتی همچون : رتبه، رشته و دانشگاه قبولی آنها و مقایسه این اطلاعات با یکدیگر، نکته های آموزشی و آماری مهمی را در اختیار شما عزیزان قراردهد تا بتوانید با تحلیل و آنالیز آنها برنامه ریزی بهتری را برای دروس خود انجام دهید. تنها کافیست با بررسی کارنامه هر درس و نتیجه رتبه منطقه ای یا کشوری و رشته قبولی هر فرد در کنکور سال های گذشته آنها را استخراج و برای هر کدام شروع به برنامه ریزی نمائید.

جمع‌آوری اطلاعاتی جامع، درست و استاندارد از نتایج بدست آمده و درصدهای کلی تمام دانش‌آموزان سال های قبل کنکور کاری دشوار بود، که استاد حسین احمدی مدیر و بنیان گذار موسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا)، برای افزایش رفاه حال دانش‌آموزان و اولیای محترمشان به منظور شناخت بهتر نقاط ضعف و قوت‌شان نسبت به داوطلبین و دانش‌آموزان ادوار گذشته کنکور به بهترین نحوه انجام دادند.

مجموعه کنکور آسان (انتشارات گیلنا) به کمک تیم مشاوره ای خود توانسته است تجزیه و تحلیل کلی را همراه با طراحی گرافیکی جذاب فراهم آورد تا هر دانش‌آموز یا داوطلب کنکوری با اندکی مکث به روی هر کارنامه به راحتی نتیجه بدست آمده به همراه دانشگاه و رشته قبولی هر فرد را با دانش‌آموزی دیگر مقایسه و برانداز کند از این امکان می توانید در ویکی کنکور بشکل رایگان استفاده نمائید.

در فاصله کم باقی مانده تا کنکور 98 شما را دعوت می‌کنیم با مطالعه کارنامه‌های کنکوری سال های گذشته بتوانید برنامه ریزی دقیقی برای کنکور سال جاری داشته باشید.