نرم افزار فراسنجش

نرم افزار فرا سنجش (تخمین رتبه، انتخاب رشته،تخمین درصد)

null

موسسه آموزشی فراسنجش با هدف ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان و داوطلبین کنکوری از سال تحصیلی 94-93 فعالیت خود را آغاز کرد.

نرم افزار فرا سنجش

امروز با گذشت قریب به 6سال از تأسیس این موسسه، مدیران این مجموعه به منظور برطرف کردن نیازهای بنیادی دانش‌آموزان کنکوری که در سال‌های مختلف باعث افزایش استرس و اضطراب آن‌ها شده، سعی کردند با استفاده و به‌کارگیری از نیروهای متخصص در حوزه برنامه نویسی، آی تی و به صورت موازی بهره بردن از تخصص نیروهای آموزشی اعم از اساتید باتجربه و متخصص در دروس مختلف و همچنین استفاده از اساتید جوان، مستعد و کارآمد، مشاور تحصیلی، برنامه‌ریزی درسی و کارشناسان متخصص در حوزه انتخاب رشته، مجموعه‌ای به نام فراسنجش را راه‌اندازی کرده تا به صورت مُدرن و خاص در کنار تمام دانش‌آموزان در سراسر کشور باشند.

فراسنجش با طراحی و ایده پردازی جذاب ضمن فراهم کردن محیطی خاص برای دانش‌آموزان، برای لحظه به لحظه از زمان آن‌ها برنامه‌ریزی ویژه‌ای دارد، همانطور که از شعار این مجموعه پیدا است، هدف ما این است که هر دانش‌آموز با فراسنجش، فراتر از امروز خود باشد، لازمه رسیدن به این هدف گذاری چیزی جز تلاش و پشتکار شما دانش‌آموزان عزیز و همراهی اساتید و مشاوران این مجموعه نیست.

این مجموعه با استفاده از راهنمایی‌ و رهنمودهای اساتید بنام و برگزیده دانشگاه تهران، توسط دانشجویان فارغ التحصیل این دانشگاه تأسیس و راه‌اندازی شده است.

 • دور نبودن از فضای کنکور مدیران موسسه
 • ارائه مقالات روز آموزشی و مشاوره‌ای
 • تجزیه و تحلیل دفترچه کنکور ادوار گذشته
 • دریافت و بررسی تمام کارنامه‌های کنکوری در کشور
 • طراحی و تولید نرم‌افزار انتخاب رشته
 • آشنایی با آخرین تغییرات منابع و مباحث کنکوری
 • برپایی همایش‌های آموزشی متعدد در سراسر کشور
 • آشنا به دفترچه انتخاب رشته با آخرین تغییرات
 • طراحی و تولید نرم‌افزار تخمین رتبه
 • برای اولین بار در کشور، طراحی و تولید نرم‌افزار تخمین درصد

برای اولین بار در کشور، طراحی و تولید نرم‌‌افزار انتخاب رشته طلایی ( سیستم چیدمان از کف )

نرم‌افزار انتخاب رشته فراسنجش

پس از طراحی نرم‌افزار تخمین رتبه، متخصصان حوزه آموزش و مشاوره این مجموعه آموزشی با توجه به درخواست‌های مکرر دانش‌آموزان و داوطلبینی که از نرم‌افزار تخمین رتبه فراسنجش استفاده کرده بودند، به این نتیجه رسیدند که همانند فرآیند طراحی، پیاده‌سازی و اجرا که در تولید نرم‌افزار تخمین رتبه انجام دادند، در طراحی نرم‌افزار انتخاب رشته فراسنجش هم ضمن تهیه نسخه‌های موجود در بازار، به بررسی و تجزیه وتحلیل این برنامه‌ها و نحوه به روز‌رسانی سالیانه آن‌ها که مطابق با دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش است؛ نرم‌افزاری را طراحی، تولید و عرضه کنند که دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها با خیالی آسوده آینده خود را با آن بسازند.

نرم‌افزار انتخاب رشته فراسنجش با برطرف کردن نقاط ضعف نرم‌افزارهای موجود در کشور، سعی کرده بهترین، جامع‌ترین و استانداردترین آن‌ها را، مطابق با آخرین تغییر و تحولات دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش در اختیار شما دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور 97 که همیشه همراه مجموعه فراسنجش بودید قرار دهد.

نرم‌افزار تخمین رتبه فراسنجش

فارغ التحصیلان دانشگاه تهران، بعد از دریافت وتهیه نرم‌افزارهای متعدد تخمین رتبه با تجزیه و تحلیل قرار دادن آن‌ها متوجه شدند که به جرأت بیش از 98% از این نرم افزارها، کپی نسخه‌ای واحد است که با عوض کردن لوگو و چاپ دی وی دی جدید، موسسات دیگر با تبلیغاتی واهی به دنبال فروش آن به دانش‌آموزان بی‌اطلاع و ارضای انگیزه‌های اقتصادی خود می‌باشند.

تنها نرم‌افزار تخمین رتبه موجود در بازار که همه‌ی موسسات از آن کپی می‌کنند نقاط ضعف و اشکالات محاسباتی عجیبی دارد که متخصصین ما در این حوزه ضمن بررسی کارنامه‌های کنکوری داوطلبین ادوار گذشته، با همراهی کارشناسان برنامه‌نویسی و آی تی این مجموعه توانستند بهترین، جامع‌ترین و استانداردترین نرم‌افزار تخمین رتبه موجود در کشور را به نام مجموعه فراسنجش در اختیار عموم قراردهند.

نرم‌افزار انتخاب رشته طلایی فراسنجش

آخرین دستاورد مجموعه آموزشی فراسنجش که در 12 اردیبهشت امسال، مصادف با روز بزرگداشت مقام معلم در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد، رونمایی شد.

نرم‌افزار انتخاب رشته طلایی فراسنجش با الگوریتمی جدید فصلی نو از انتخاب رشته را برای داوطلبان و دانش‌آموزان کنکوری رقم زده است تا با در نظر گرفتن کف رتبه، دانشگاه و رشته هایی که داوطلب می‌تواند قبول شود را به او نشان دهد.

نرم‌افزار انتخاب رشته فراسنجش با برطرف کردن نقاط ضعف نرم‌افزارهای موجود در کشور، سعی کرده بهترین، جامع‌ترین و استانداردترین آن‌ها را، مطابق با آخرین تغییر و تحولات دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش در اختیار شما دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور 97 که همیشه همراه مجموعه فراسنجش بودید قرار دهد.

به بیانی دیگر داوطلب یا کاربر با وارد کردن رتبه منطقه‌ای خود و انتخاب گروه آموزشی می‌تواند متوجه شود که بعنوان مثال، رشته مکانیک در دانشگاه شریف از چه رتبه‌ای بالاتر را نمیپذیرد و به زبان عامیانه کف انتخاب رشته را با توجه به رتبه کسب شده کاربر برای او نمایش می‌دهد.

نرم‌افزار تخمین درصد فراسنجش

بعد از موفقیت نرم‌افزارهای تخمین رتبه و انتخاب رشته، تیم مشاوره و آموزشی مجموعه فراسنجش با جلسات متعددی که با کارشناسان برنامه نویسی این مجموعه برگزار کردند، به این نتیجه رسیدند که نرم‌افزاری را طراحی و تولید کنند که در کنار هر 2 پروژه قبلی بتواند به دانش‌آموزان و داوطلبین کنکوری در سال منتهی به کنکور کمک کند.

نرم‌افزار تخمین درصد، برای اولین بار در کشور، در مجموعه فراسنجش طراحی، پیاده‌سازی و تولید شد و توانست خیلی زود جایگاه قابل قبولی در بین دانش‌آموزان برای خود پیدا کند؛ در این نرم‌افزار کاربر می‌تواند با وارد کردن رتبه دلخواه و مورد نظر خود در کنکور، درصدهایی که باید در هر درس، بدست ‌بیاورد تا رتبه مورد نظر خود را کسب کند، در صفحه نمایشگر ببیند.
استفاده از این نرم‌افزار به دانش‌آموزان و داوطلبین کمک می‌کند تا با شناخت نقاط و ضعف خود، برای بدست‌آوردن رتبه دلخواه‌شان با برنامه ریزی دقیق تری تلاش کنند.

تصاویر نرم افزار فرا سنجش

null
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
 • نرم افزار تخمین رتبه فراسنجش
 • نرم افزار تخمین درصد فراسنجش
 • نرم افزار انتخاب رشته طلایی فراسنجش
 • نرم افزار انتخاب رشته فراسنجش
 • فراسنجش
 • فراسنجش