نرم افزار تخمین رتبه

تخمین رتبه کنکور 98

ویکی کنکور
نرم افزار تخمین رتبه ویکی کنکور کامل ترین نرم افزار آموزشی کشور، برای تخمین حدودی رتبه تمامی داوطلبان کنکور، ویژه کنکور 98

با پیشرفت تکنولوژی در تمام نقاط دنیا مردم با دنیایی مجازی و اینترنت بیش از پیش درگیر می باشند. در کشور ما نیز این عمر چیزی عادی می باشد و در زندگی روزمره خود هر روز با آن در حرکت هستیم. از این رو ما برای سهولت شما داوطلبین عزیز ، برای اولین بار در کشور از نرم افزار تخمین رتبه ویکی رونمایی کردیم، تا شما را در فضایی که به آن عادت دارید همراهی کنیم، همکاران ما در بخش فن‌آوری و اطلاعات با تلاش روزافزون خود توانستند این نرم افزار طراحی کنند و به عنوان برترین نرم افزار آموزشی در اختیار شما عزیزان قرار دهند.امیدوار هستیم شما دانش آموزان و داوطلبین عزیز بتوانید با بکار گیری این نرم افزار سهم بزرگی در موفقیت کنکور 98 داشته باشید.

هر چه زمان رسیدن به کنکور سراسری 98 سری تر سپری می شود دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور بیشتر مشتاق می شوند تا شرایط خود را با داوطلبین دوره های گذشته مقایسه کنند اما چگونه و به کمک چه ابزاری؟ چگونه می توان از ابزای کمک گرفت که دارای بانک اطلاعاتی کامل و جامعی از داوطلبین سال های قبل باشد. تا از این آمار برای موفقیت خود استفاده کنیم ما توانسته ایم با تلاش فراوان و شبانه روزی خود نرم افزاری را به نام تخمین رتبه ویکی برای داوطلبین کنکور پدید بیاوریم. نرم افزار تخمین رتبه با جمع آوری اطلاعات دانش آموزان و شرکت کنندگان دوره های گذشته کنکور و گرفتن آخرین درصدهای دانش‌آموزان داوطلب کنکور 98، میتوانند رتبه حدودی آن‌ها را تخمین بزنند.

نرم افزار تخمین رتبه ویکی بر اساس درصد ها و رتبه های کنکور سراسری سال های گذشته عمل می کند . به این شکل که با توجه به درصد های تخمینی شما در کنکور سراسری و مقایسه آن با درصدهای رتبه های قبولی کنکور سال های گذشته ، تخمین رتبه شما را در 3 گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی و انسانی انجام می دهد .برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 97 گیلنا کافی است ابتدا رشته تحصیلی و منطقه کنکور خود را وارد کنید سپس با وارد کردن درصدهای تخمینی خود در کنکور 98 ، تخمین رتبه خود در کنکور 98 را به دست آورید. همچنین بعد از اینکه نرم افزار رتبه شما را تخمین زد می توانید با رتبه ای که تخمین زده شده، کارنامه و رتبه قبولی کنکور 97  ، کنکور 98 را نیز به دست آورید. به این ترتیب که با داشتن درصدهایتان می توانید مستقیما با رشته محل هایی که شانس قبولی دارید آشنا شوید.

مشاهده دموی نرم افزار تخمین رتبه کنکور

 • 1
 • 2
 • 3

در ویکی کنکور مشاهده می کنید … !!

 • Sh1
 • Sh2
 • Sh3
 • Sh4
 • Sh5
 • Sh6

  One thought on “نرم افزار تخمین رتبه

  1. admin گفت:

   این نرم افزار برای دانش‌آموزان سال آخر بسیار مناسب است

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *