نرم افزار تخمین درصد

نرم افزار تخمین درصد

ویکی کنکور
با نرم افزار تخمین درصد پیش بینی کنکور کاری ساده است

بعد از گرفتن آزمون نوبت محاسبه تخمین درصد می رسد شاید شما هم نرم افزارهایی از این قبیل دیده اید و با آنها کار کرده اید ، قصد از این مقدمه چینی معرفی نرم افزار بسیار قدرتمند در زمینه تخمین درصد یعنی نرم افزار تخمین درصد ویکی است ، این نرم افزار با رابط کاربری بسیار آسان و با سرعت و دقت عمل بالا درصدهای شما را حساب می کند ، افزون بر این شما می توانید در دیگر نرم افزار های این مجموعه همیشه نکات مشاوره ای جدید دریافت کنید یا اگر تجربه هایی در زمینه مشاوره و راهنمایی کنکور دارید می توانید آنها را میان کاربران به اشتراک بگذارید این نرم افزار را می توان برترین نرم افزار آموزشی در زمینه کنکور دانست که با استفاده از کارنامه های کنکور ادوار گذشته و تحلیل و بررسی آن‌ها می‌تواند رتبه مورد نظر شما را دریافت کند و درصدهایی که باید در هر درس بزنید تا آن رتبه را کسب کنید را برای شما نمایش دهد. این نرم افزار با داشتن بانک اطلاعاتی بزرگ درصد خطا را به میزان چشمگیری کاهش داده است و خروجی که به کاربران خود نشان می دهد بسیار نزدیک به واقعیت می باشد. این نرم افزار حاصل نتیجه تلاش مستمر و شبانه روزی تیم ویکی کنکور وابسته به موسسه کنکور آسان است می باشد و برای اولین بار در کشور توانسته ایم نرم افزار تخمین درصد کنکور را تولید و ارائه کنیم.

از مهم ترین مزایای این نرم فزار می توان به ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان و داوطلبین و مشخص کردن نقاط ضعف و قدرت هر داوطلب برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده‌ دانست. هر دانش‌آموز و داوطلب کنکور با توجه به استعدادهای درونی و ذاتی خود و همچنین علاقمندی‌هایی که از دوران کودکی همراه خود داشته، که می‌تواند تحت تأثیر فضای خانواده، اقوام و دوستان یا حتی یک فیلم، کتاب، دیالوگ معروف و دوست داشتن یک شخص ( بازیگر، فوتبالیست، خواننده و…) شکل بگیرد برای خود هدفی را انتخاب میکند و برای رسیدن به آن برنامه ریزی می‌کند، این هدف گذاری باید معقولانه و قابل دسترس باشد و نباید فراموش کنیم هر هدفی نیازمند یک دانش آکادمیک است که این علم و دانش از طریق حضور در دانشگاه و رشته مرتبط با هدف شما بوجود می‌آید.ما ضمن بررسی تمام زوایای یک دانش‌آموز کنکوری نه تنها به دنبال افزایش سطح علمی او هستیم بلکه با تجزیه و تحلیل روانشناختی هر فرد سعی می‌کند در تمام مراحل سال کنکور همراه و همیار تمام داوطلبین عزیز باشیم.از این پس شما عزیزان می‌توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی به همراه تلفن همراه خود از نرم افزار تخمین درصد کنکور استفاده کنید تا بتوانید به کمک این نرم افزار هدف خود را قابل دسترس تر ببینید و با دانستن مسیر موفقیت برای آن تلاش بیشتری را انجام دهید تا آن را بدست آورید. در تمام مراحل ویکی کنکور همراه و همگام شما داوطلبین عزیز می باشد و می توانید تا لحظه آخر روی ما حساب کنید. امید است به کمک این نرم افزار بتوانید مسیر موفقیت خود را کامل کنید.

ربات تلگرام تخمین درصد

ربات تخمین درصد را می توان هوشمند ترین ربات در پیام رسان تلگرام دانست این ربات با استفاده از کارنامه های کنکور ادوار گذشته و تحلیل و بررسی آن‌ها می‌تواند رتبه مورد نظر شما را دریافت کند و درصدهایی که باید در هر درس بزنید تا آن رتبه را کسب کنید را برای شما نمایش دهد. ربات تخمین درصد با داشتن بانک اطلاعاتی بزرگ درصد خطا را به میزان چشمگیری کاهش داده است و خروجی که به کاربران خود نشان می دهد بسیار نزدیک به واقعیت می باشد. این ربات حاصل نتیجه تلاش مستمر و شبانه روزی تیم فن آوری اطلاعت ویکی کنکور وابسته به موسسه کنکور آسان می باشد و برای اولین بار در کشور توانسته ایم ربات تخمین درصد کنکور را تولید و ارائه کنیم.

ربات تلگرام تخمین درصد

مشاهده دموی نرم افزار تخمین درصد کنکور

  • 2
  • 3
  • 11

در ویکی کنکور مشاهده می کنید … !!

  • Sh1
  • Sh2
  • Sh3
  • Sh4
  • Sh5
  • Sh6