عرفان پازوکی

عرفان پازوکی

null
عرفان پازکی هستم؛ رتبه ی 9 کشوری کنکور سراسری سال 1395 و دانشجوی ترم ششم رشته ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران.

داستان زندگی و موفقیت من فراز و نشیب های زیادی داشت و شاید چند سال پیش هیچ وقت فکرش را هم نمیکردم که روزی این چنین موفق و خوشحال باشم!

من سال سوم دبیرستان بودم که در مدرسه جزو دانش آموزهای ضعیف به حساب می آمدم اما با این وجود تصمیم گرفتم به رشته ی تجربی تغییر رشته بدهم.

آری ! یک دانش آموز ضعیف بدون اینکه از زیست شناسی سر در بیاورد، تصمیم خودش را گرفته بود… اوایل درس زیست شناسی را به سختی در بازه ی 20 الی 40 درصد پاسخ میدادم اما طولی نکشید که در سال پیش دانشگاهی با یکی از دبیرهای زیست شناسی برتر کشور که با استاد حسین احمدی همکاری داشتند؛ آشنا شدم. اینجا شروع تغییر در سبک درس خواندن من بود که با رشد بی سابقه ای در تراز آزمونها مواجه شدم. علاوه بر این، خودم نیز روشها و سبکهای نوینی را در درس زیست شناسی ابداع کردم که در نهایت در کنکور تجربی سال95، موفق به کسب درصد صد در درس های عمومی و اختصاصی شدم.

و اما امروز خوشحالم که در کنار استاد حسین احمدی بزرگوار، در حال تدریس مجموعه های مختلف در درس زیست شناسی هستم که تکت ک تجربه های خودم در دوران تحصیل و تدریس را گردآوری کردم تا بتوانم رتبه های تک رقمی همچون خودم را در نظام جدید هم، مانند نظام قدیم تقدیم کشور عزیزم بکنم.

همین حالا محصولات عرفان پازوکی را تهیه کنید و از دوستانتان سبقت بگیرید